PDA

Pogledaj cijelu verziju : SOTW #86 [Glasanje]



Tonća
01-03-16, 12:48
Signature Of The Week #85 GLASANJE


Pravo na glas imaju samo članovi foruma koji imaju preko 100 postova na forumu !

Glasanje traje 24 sata, glasati u ovom obliku !




Redni broj rada kojem dajem 1 bod :
Redni broj rada kojem dajem 3 boda :
Redni broj rada kojem dajem 5 bodova:
Obrazloženje:





1.
http://ch-slike.com/images/2016/02/29/zbOj.png

2.
http://ch-slike.com/images/2016/02/29/OP3rD.png

3.
http://ch-slike.com/images/2016/02/28/6bhmt.jpg

4.
http://ch-slike.com/images/2016/02/27/RfaHJ.png

5.
http://ch-slike.com/images/2016/02/27/hZpuV.png








Nagrada za 1 mjesto 50 postova na forumu !

Zicanje glasova je strogo zabranjeno.Koga ufatim da zica nece biti diskvalifikovan nego ce zavrsiti na BL Fan ART-a !
Dokaze o zicanju pošaljite meni na PM (Sve dokaze uzimam u obzir Skayp, fb, itd).

Archer
01-03-16, 13:19
Redni broj rada kojem dajem 1 bod : 4
Redni broj rada kojem dajem 3 boda : 5
Redni broj rada kojem dajem 5 bodova: 2
Obrazloženje:
Rad br. 4 - Dobio glas zbog maste, render je LQ, sve je nekako previše svetlo, da si smanjio contrast bilo bi kvalitetnije i definitivno bi dobio vise bodova.
Rad br. 5 - Svidja mi se kako si od stock slike napravio neki kontrast blur(na planini)-sharpen(na polju), zamerka manji okvir, text je sasvim ok.
Rad br. 2 - Jedino zbog cega sam najvise bodova dao je Curt Cobain, a i najlepse je uklopljeno i najbolji text ima, zamerka mozda shadow na text kako bi bio malo izrazeniji.

Cyrus
01-03-16, 14:47
Redni broj rada kojem dajem 1 bod: 5
Redni broj rada kojem dajem 3 boda: 2
Redni broj rada kojem dajem 5 bodova: 4
Obrazloženje: Rad 4 - jedini rad koji je upotpunjen
Rad 5 - Iako jednostavna, svida mi se pozadina i text
Rad 2 - fora je zbog točkica koje se raspršuju od rendera naokolo

Wicky
01-03-16, 15:58
Redni broj rada kojem dajem 1 bod : 3
Redni broj rada kojem dajem 3 boda : 4
Redni broj rada kojem dajem 5 bodova: 2
Obrazloženje:

5 bodova sam dao radu 2 zato što vidim da je na njemu najviše rađeno, mogao je biti dosta bolji ali od ponuđenih on je najbolji po meni.
3 boda sam dao radu 4 isto tako vidim trud, nije ni on loš.
1 bod sam dao radu 3 zato što se neko potrudio pa nije poslao stock.
Ostala dva rada su simple, nisu me odusevila.

Raskolnikov
01-03-16, 16:01
Redni broj rada kojem dajem 1 bod : 3.
Redni broj rada kojem dajem 3 boda : 1.
Redni broj rada kojem dajem 5 bodova: 2.
Obrazloženje:
Poredano ovako jer mi se zadnja dva, uz dužno poštovanje, čine malo LQ. Drugi je daleko najbolji, najviše je truda uloženo, dok mi se prvi sviđa zbog jednostavnosti.

Sequando
01-03-16, 16:19
Redni broj rada kojem dajem 1 bod : 2
Redni broj rada kojem dajem 3 boda : 4
Redni broj rada kojem dajem 5 bodova: 3
Obrazloženje:
Radu broj 2 sam dao 1 bod jer izgleda moderno, pa se malo izdvaja od ostalih, ne sviđa mi se taj zid iza ili sta je već.
Radu broj 4 sam dao 3 boda jer mislim da je ovo teško napraviti te da se neko potrudio, međutim nisam ljubitelj ovakvog stila.
Radu broj 3 sam dao 5 bodova, rad je odličan sa tačno naglašenim dijelovima, sve se jasno i lijepo vidi, nije pretjerano u bijelom niti u crnom ima ravnotežu, i od svih ovaj bi stavio u svoj SIG.

crack.
01-03-16, 16:45
Redni broj rada kojem dajem 1 bod : 4
Redni broj rada kojem dajem 3 boda : 2
Redni broj rada kojem dajem 5 bodova: 3
Obrazloženje:
Rad br. 4 - Krivi izbor rendera, rad kao rad dijeluje LQ te zbog toga samo 1 bod.
Rad br. 2 - Dobro uklopljeno, ali jednostavno.. Sve u svemu sviđa mi se.
Rad br. 3 - Jedina zamjerka je text, vidi se uložen trud, lijep za oko.. Iako izbor nije nekakav.. Više/manje su stockovi, a ne sigovi..

Andrés
01-03-16, 19:01
Redni broj rada kojem dajem 1 bod : 2
Redni broj rada kojem dajem 3 boda : 1
Redni broj rada kojem dajem 5 bodova: 5
Obrazloženje: Rad broj 5 mi je najljepši jer se zapravo iz te crno bijele slike može dosta toga kazati, npr o tom krajoliku. Ajmo reći da taj sig uvijek može imati neku priču. Sviđa mi se ideja. Radovi broj 1 i 2, dao sam bodove ovako čisto da ne bude prazno. Niti jedan drugi rad mi nije ništa posebno.

North
01-03-16, 19:24
Redni broj rada kojem dajem 1 bod : 5
Redni broj rada kojem dajem 3 boda : 3
Redni broj rada kojem dajem 5 bodova: 4
Obrazloženje: Rad 5 je dobio bod jer volim prirodne motive, jednostavan je, dobar je tekst, solidan simple rad. Rad 3 je dobio 3 boda jer mi se također sviđa motiv, render također dobar i kvalitetan, fino uklopljen, brzinski se dobar rad sastavio. 5 bodova ide za rad 4, najbolje mi izgleda, čini mi se da je dosta truda uloženo, možda bi čak bio i bolji da je u bojama. Jeste malo LQ, ali Bože moj, spasio ga je b&w filter.

teddy
01-03-16, 19:33
Redni broj rada kojem dajem 1 bod : 3
Redni broj rada kojem dajem 3 boda : 5
Redni broj rada kojem dajem 5 bodova: 1
Obrazloženje:
Rad broj 3, glas njemu jer mi se sviđa tigar općenito, i što je izabrao njega(jer ima BAW tiger), i nije loše text uklopljen.
Rad broj 5, jednostavnost, priloženo dosta toga na sigu, text mi je baš lijepo uklopljen uz rad, ima priču svoju...
Rad broj 1, njemu 5 bodova iz razloga što volim simple radove, ali je vrhunski uklopljeno sve i sređeno, text vrh, svatko ima svoj ukus tako da najviše bodova njemu ide.

S3M4
01-03-16, 19:51
Redni broj rada kojem dajem 1 bod : 4.
Redni broj rada kojem dajem 3 boda : 5.
Redni broj rada kojem dajem 5 bodova: 3.
Obrazloženje: Rednom broju 4. dajem 1 bod zbog uloženog truda, mada mi se ne sviđa ta naučna fantastika i neko pretjerivanje.
Redni broj 5. 3 boda zbog njegove jedinstvenosti, nema pretjerivanja već je sve na svom mjestu.
Redni broj 3. 5 bodova zbog toga jer mi se najviše istaknuo zbog svog motiva, render fino uklopljen, ne previše komplikovano ali onako kako treba biti. Sve pohvale

z3k0
01-03-16, 19:56
Redni broj rada kojem dajem 1 bod : 2
Redni broj rada kojem dajem 3 boda : 3
Redni broj rada kojem dajem 5 bodova: 4
Obrazloženje: Znaci ovako, ovi sigovi za koje nisam glasao nekako su mi pre ''simple'' ove za koje sam glasao, znaci iz pocetka broj 2 svidja mi se jer je uklopio lika u tu pozadinu, broj 3 zato jer je tigar fora ispao, i fakat mi se svidja, a za broj 4 znaci nema tu price sig razvaljuje sve, prekrasan je dobro odradjen i volio bi ga vidjeti u boji *_* :)

Athena
01-03-16, 20:40
Redni broj rada kojem dajem 1 bod : 1
Redni broj rada kojem dajem 3 boda : 4
Redni broj rada kojem dajem5 bodova: 3
Obrazloženje:

3- Rad sam po sebi mi se ne svidja ovako BaW, mislim da bi bio puno bolji da je u boji, dobija 5 bodova zbog truda i jer je rad 4 LQ
4- Bolji kontrast nego rad 3 , jako LQ render, ne znam ni sta je focal point ni u sta treba da gledam, ali rad je solidan
1- Glasala bih za rad broj 2 da nije tako siv. Rad 1 ovoj temi vise odgovara, jedini od ovih radova ima kontrast , nije samo siv kao ostali, ali je stock, zato mu ne dajem vise bodova

soldato
02-03-16, 00:32
Redni broj rada kojem dajem 1 bod : 5
Redni broj rada kojem dajem 3 boda : 3
Redni broj rada kojem dajem 5 bodova: 4
Obrazloženje:
5 onako simple,malo lq,test je mogao biti bolji
3 dobra ideja,malo slabija realizacija,svidja mi se
4 tekst nije los,dobra rad,ima neki efekat :D i svidja mi se stroke :D

Tonća
03-03-16, 16:15
Kasnim malo s objavom , tek sad sam izbrojao bodove.

Pobjednik #86 SOTWa je rad broj 4 ( Pajson )
http://ch-slike.com/images/2016/02/27/RfaHJ.png


Čestitamo , nagrada će uskoro biti uručena ...