PDA

Pogledaj cijelu verziju : [Pomoc]Video [RIJEŠENO]



Noizy Bora
03-09-15, 00:14
Nick na forumu: Luidj Markaj
Pitanje/Problem: Program za spajanje videa i stavljanje muzike
Opis problema: treba mi za windows 8

raiN
03-09-15, 01:15
Nick na forumu: Luidj Markaj
Pitanje/Problem: Program za spajanje videa i stavljanje muzike
Opis problema: treba mi za windows 8


MovieMaker? Sony Vegas pr0 ?To ti je za uređivanje videa, ali također, pre jednostavno ubaciti muziku, a možeš i preko Fremake Video Converter, ako trebaš link od nečeg od ovog što sam ti preporučio javi, ja inače koristim sva ova 3 programa.....

Floyd_Cortez
03-09-15, 02:41
Neznam za windows 8 ali ja koristim sony vegas pro 13.

Vidim da ti to treba za glazbu i spajanje videa, moze ti posluzit ako trebas zaobic copyright na youtubeu hahha

Dimitriii
03-09-15, 02:47
Adobe Premiere koristi taj

Noizy Bora
03-09-15, 11:09
MovieMaker? Sony Vegas pr0 ?To ti je za uređivanje videa, ali također, pre jednostavno ubaciti muziku, a možeš i preko Fremake Video Converter, ako trebaš link od nečeg od ovog što sam ti preporučio javi, ja inače koristim sva ova 3 programa.....


skinuo sam sony vegas pro 13 al mi trazi onda nesto bis mi mogao upast u komp preko twa pa da mi sredis @JoinT

raiN
03-09-15, 11:12
skinuo sam sony vegas pro 13 al mi trazi onda nesto bis mi mogao upast u komp preko twa pa da mi sredis @JoinT

posalji mi na pm svoj fb/skype, kad dodem mogu namjestiti, dolazim oko 12 doma mozda prije

Tonća
03-09-15, 12:22
Movie Maker ti dodje na windowsu ja msm , prost program za raditi , ali nemozes ništa posebno editirati , samo baš to što ti želiš .

Ako zeliš nešto profesjonalnije odraditi skini Sony Vegas :)