PDA

Pogledaj cijelu verziju : [Pomoc]Gasenje Messengera [RIJEŠENO]



sp[o]X
18-06-15, 19:35
Nick na forumu: WastaDubravac
Pitanje/Problem: Gasi mi se Messenger,jednostavno samo izadje
Opis problema: Imam problem sad npr. udjem na Messenger i chatam s rajom,jel' i odjednom samo mi prikazi pocetni "desktop" na mobitelu i moram opet ulaziti na messenger,tako vise puta hah dosadilo ako moze ko da pomogne HVALAA!! <3
Isto vazi i za ono "Open chat head"
LG Optimus L7 mi je mobitel :D

Mile Cubela
18-06-15, 22:56
Gasenje pozadinskih procesa i ciscenje rama pomaze ..

SagA
18-06-15, 23:18
Vidi na tom tel. je poslab RAM i preoptereti se i ugasi ti se messenger
Skini clean master pobrisi sve, oslobodi sve i stavi da ti se ubrzavam messenger preko cleanera, nema ti tu neke pomoci, znam kako ti je :D

sp[o]X
18-06-15, 23:37
imam clean master i brisem to al' ne pomaze nesto bitno,de sad neko ako moze da objasni fino da shvatim kako sta plss hah :D
Unaprijed hvala ljudi puno mi ovo znaci hah

SagA
19-06-15, 00:43
Vidi jedino riješenje ti je novi tel. nema ti tu pomoci :D
Kod mene je LG L5 II Optimus, malko je brzi od tvoga i bolji, al' isto ti je nema pomoci jedino idi vidi da oslobodis tel. ako je pretrpan aplikacijama ili igricama, takodje ides, postavke-aplikacije-pokrenuto i tu viid sta ti ne treba udjes [prisilan prekid] et

sp[o]X
19-06-15, 00:50
Koji ti preporucijes fon hah?

SagA
19-06-15, 01:25
Ne razmijem se bas u to znam da ide npr LG L70
Nije nesto skup, a dobar telefon
al preporucujem ti neku dobru curu i dobru vezu :D

sp[o]X
19-06-15, 12:17
Ok to,a znas nesto u zadnje vrijeme rodjak mi je cackao i skinuo je dosta virusa da li ja sad mogu to odnijeti negdje na "ciscenje"? i dal' moze biti da je do toga ?

Hvala jos jednom

haah mene ni one najruznije cure nece :P :(

tw1ce
19-06-15, 14:24
I kod mene se to dešava zato što imam uključeno ušteda energije, vidi jel ti to uključeno, inače imam Xperia T3

Andrés
19-06-15, 14:31
Najbolje ti je da prvo deinstaliraš fuckin' Clean Master, mobitel mi je nekada štekao, i svaki dan sam čistio sa tim Clean Masterom, poboljša se za 5 %. A kad sam ga deinstalirao, mobitel mi se ubrzao za 50 % i automatski je prestao sa štekanjem. Neke igre koje sam imao od 1GB su postajale sve brže i brže. Tako da probaj to deinstalirati, usporava ti mobitel te ti možda zbog toga crashaju aplikacije. Tako je barem meni bilo ...

haytham(pinkman)
19-06-15, 14:56
Najbolje ti je da prvo deinstaliraš fuckin' Clean Master, mobitel mi je nekada štekao, i svaki dan sam čistio sa tim Clean Masterom, poboljša se za 5 %. A kad sam ga deinstalirao, mobitel mi se ubrzao za 50 % i automatski je prestao sa štekanjem. Neke igre koje sam imao od 1GB su postajale sve brže i brže. Tako da probaj to deinstalirati, usporava ti mobitel te ti možda zbog toga crashaju aplikacije. Tako je barem meni bilo ...
da clean master ti napravi *****, kao cistis i bude brze a ustvari on uspori mobitel pa kad ocistis ispadne kao da ide brze a ustvari ne ide, ja imam AVG onaj antivirus i CCleaner i sa tim brisem te gluposti, a i u postavkama ima Pohrana pa tamo predmemorirani podaci ili Aplikacije pa Aktivni pa tamo mozes ugasiti sta je pokrenuto a ne koristis, iako mi se nikad nije dogodilo to da mi se messenger gasi

SagA
19-06-15, 17:10
Najbolje ti je da prvo deinstaliraš fuckin' Clean Master, mobitel mi je nekada štekao, i svaki dan sam čistio sa tim Clean Masterom, poboljša se za 5 %. A kad sam ga deinstalirao, mobitel mi se ubrzao za 50 % i automatski je prestao sa štekanjem. Neke igre koje sam imao od 1GB su postajale sve brže i brže. Tako da probaj to deinstalirati, usporava ti mobitel te ti možda zbog toga crashaju aplikacije. Tako je barem meni bilo ...

Zavisi kako kad nekim telefonima mnogo pomogne CM, probaj da skines neki od antivirusa na telefon, ako sumnjas u viruse i skeniraj ga

Andrés
19-06-15, 17:12
Zavisi kako kad nekim telefonima mnogo pomogne CM, probaj da skines neki od antivirusa na telefon, ako sumnjas u viruse i skeniraj ga

Za to ti je bolji onaj CM Security, ja samo što krenem instalirati nešto, on domah sam provjerava viruse ili moguća oštećenja u vezi te aplikacije. Definitivno je bolji od Clean Mastera, i taj CM Security bih preporučio prije Clean Mastera..

sp[o]X
19-06-15, 19:05
De ako se ko zna oko toga da "preporuci" neki mob,unaprijed hvala!

*Dizajn da je slican LG Optimus l7 p700 ako moze :D

Mile Cubela
19-06-15, 19:23
Ma uzmi taj , rootaj ga , custom romove instaliraj , overclockaj na 1.3ghz procesor ( 1.5 ako si mudonja :D ) i deri

sp[o]X
19-06-15, 20:11
haha a kako to sve da odradim,ako mozes objasniti :D tnx

Mile Cubela
19-06-15, 20:33
To ti je ono high level technical shit , nije ti to pametno radit ako nisi upucen u to :D
Kakav budzet imas za mobitel , racunaj da taj mozes prodat za 500-600 kuna

sp[o]X
19-06-15, 21:14
Fin :D
Ok,de samo viTe onako po vama koji je dobar posto ne znam ja bas oko toga :D

SagA
20-06-15, 00:59
http://www.notebookcheck.net/fileadmin/Notebooks/LG/L70_D320n/LG_L70_15.jpg
Slican dizajn

sp[o]X
20-06-15, 01:34
al' da i konfiguracije budu zadovoljavajuce?Koji je to,nemoj mi LG de vidi Samsung kakav hah :D

Mile Cubela
20-06-15, 10:44
Ako kazes da ti je fin budzet ..

http://www.gsmarena.com/samsung_i9500_galaxy_s4-5125.php

2 GB Rama , 1080p zaslon , cortex a16 1.6ghz quad core / cortex a7 1.2ghz quad core ( neke verzije imaju oba procesora pa su octa core ukupno , ali gledas verziju sa a16-kom ) , oko 300 eura


Ili , u istom rangu kao ovaj a meni osobno drazi / ljepsi

http://www.gsmarena.com/sony_xperia_z1-5596.php

Isto 2 gb rama , krait 400 procesor ( 2.2ghz quad core ) , andero 330 chip , isto 1080p zaslon , takodjer oko 300 eura

sp[o]X
20-06-15, 17:51
Ne znam nesto sad razmisljam da se prikljucim nekoj(HT Eronet tarifi)pa nakon 6 mjeseci uzmem neki mob za 1KM.
Ima ko iskustva s time,dal' da uzimam?

raiN
21-06-15, 00:26
@WastaDubravac Jeli se tebi gase sve tako aplikacije ili samo messenger? Mislim, jesi ga probao deinstlal, nekad to zna pomoći ili ugasit odnosno rr mob.. resetirati ga samo(ugasit/upalit) ne skroz xd..

sp[o]X
21-06-15, 00:44
Sve sto je skinuto(preko Play Storeta )
Probat cu rr :D
A de imal' ko "iskustva" s tim pretplatam dal' se to isplati(mislim direktno HT Eronet koristiti)

raiN
21-06-15, 00:48
A slušaj prijatelju, isplati se onom tko može ako me razumiješ.. Odeš tamo u eronet centar i raspitaš se s njima to ti je najbolje, oni će ti objasniti najbolje jer oni tamo rade i sve znaju.. Pa eto , nadam se da sam pomogao ;).

sp[o]X
21-06-15, 00:56
Ma nemaa,nista nisam skontao haha <3 :P (no homo)

kako mislis kome se isplati,i de RP njik (Nick)

Messala
21-06-15, 20:25
A da probas sa starijom verzijom Messangera, ove nove su preglomazne, preko 80MB vece nego prije

Mile Cubela
21-06-15, 20:33
Ma i messenger i facebook su prevelike aplikacije postale , jos ono njihovo ne moze facebook bez messengera , Boze sacuvaj

sp[o]X
21-06-15, 22:36
Ma ok to hajd vidjet cu :D
Hvala!

Neg' jel' ko zna šta ovo oko pretplate "valja li" to šta?

Gallagher
21-06-15, 23:31
I meni se to stalno desava, ali ja brisem one podatke stalno tamo u Aplikacije, pa mi ne dolazi tako cesto, desi se ono da Prestane fukncionirat, al ovo je meni pomoglo..

Anonymous
23-06-15, 13:07
Odi na Trg play
I ukucaj App Mgr III i skini i samo sacekaj da ti to odradit
Izbaci ce ti nepotrebne podatke i obrisi to i nebi trebo da steka nit da izbaziva