PDA

Pogledaj cijelu verziju : [MTA] - Colucci Galerija



|| Colucci ||
14-01-15, 16:59
E ovako, poceo sam raditi u MTA, nisam dosad radio nista slicno, evo moj prvi rad, nije bog zna sta, al mislim da je solidan, Vi ocjenite! :)
Uradio sam kao kampovanje:

http://ch-slike.com/m0Xm evo slika kako je bilo


A evo video kako sam ja uradio: https://www.youtube.com/watch?v=otcr_yW7AOA&feature=youtu.be

Nadam se da ce Vam se svidjeti... :)

Gomes™
14-01-15, 19:41
Sto se mene tice mapa moze i boje, ali mjesto je smece XD

jAn.zUU
14-01-15, 19:48
Ovo je meni super, cak treba predloziti da se ubaci na srvr :P

|| Colucci ||
14-01-15, 20:14
Hvala, hvala

a ti gomes nadji drugo mjesto da spamas, i fazon je od loseg napraviti dobro, lako je dobru kucu uciniti jos boljom...

Hobster
15-01-15, 21:24
A šta sada čovjek ne smije iznijeti svoje mišljenje ? Je'l ? Čovjek je rekao kako misli,nemaš se ti šta ljutit ovdje,tako da..
Galeriju si otvorio da ljudi vide kako radiš,i da bi iznijeli svoje mišljenje zar ne ?

Mapa,zamisao dobra,ima boljih lokacija za kampovanje,ali ovo isto nije loše.

eLemeNtaL
15-01-15, 21:37
Dečko tj. korisnik Gomes.. svako ima pravo na svoje mišlenje nitko nije " PRO " maper odma na početku , dečko je tek počeo mapati i učiti pa nitko nije bio odma pro a ti ga tako kritiziraš sa takvim komentarom mjesto je smece.. pa dobro jesi ti normalan pa sigurno bi i ti tako bio na početku kad nebi nista znao pa trebo bi naucit.. nemoj tako ga kritizirati dečko je početnik .. još uvijek uci

|| Colucci ||
15-01-15, 22:05
Cim on kaze smece lokacija, znaci da nema pojma, i lik je dosao tu spamati, a ja mu nisam nista lose rekao. Meni je najveci uspjeh u mapanju kad on nicega napravis nesto, ja mislim da sam od necega napravio nesto, nije bog zna sta, al za moj prvi rad mislim da je solidno.

KenshiN
27-06-15, 00:38
Sto se mene tice mapa moze i boje, ali mjesto je smece XD
pa nije niko pr0 odma ,pomalo ce se usavrsavati
inace nije lose ,samo nastavi

Cyrus
21-09-15, 00:04
Meni je prolazno, ne znam čemu bacanje h8-a uz to , još si i početnik. Samo naprijed, ne obaziri se na druge - ljubomorni su :D