PDA

Pogledaj cijelu verziju : [POMOĆ] - Procesor



Pudlica
25-12-14, 10:07
Nick na forumu:Crystal
Pitanje/Problem:Vjerovatno je procesor
Opis problema:
odem samo na fejs i pocnem pisat poruku ugasi se ..isto tak igram juce neku browser igru ugasi se usreg igre
danas u nez kolko u noci probudilo me paljenje gasenje kompa
a pijana ja gledam sta je sad..gasi se sam oce se palit ieto vec se ugasi i ko zna kolko je tak radio.....
ko da izgubi kontaktr sa strujom , tako zvuci nekako nemam pojma...
Mislila da je do prasine i bila ga ocistila ali opet se gasi, i kaze mi frend jedan da je vjerovatno do procesora radi "stresa"

Sta da radim, help hitno!

GaLLo
25-12-14, 22:50
Ovo sto ti se gasi je najvjerovatnije pregrijavanje nekih dijelova racunala. Otvori opet kuciste i pogledaj sve ventilatore dal se vrte kako treba jer ti zna bit da se vrti napola ili opce ne.
A ovo paljenje/gašenje ti je cini mi se napajanje. Tak je i meni bilo al davno prije par godina.

Pudlica
26-12-14, 17:58
Ok,bila otvorila i procackala sve ,takoder i na glavnom ventu jos iznutra bio dobar komad prasine ,nisam mogla sve ocistit al sam pola...

komp se ne gasi od juce,ali nisam ulazila u nikakavu igru...budem isprobala kako reagira komp pa ako je sve uredu ili nije javim s editom dal treba lock ili ne ........

Bred
26-12-14, 18:26
a pijana ja gledam sta je sad

Jako zanimljivo :D
Moze biti da ti je komp pun virusa, odnesi ga najbolje nekom kompjuterskom tehnicaru koji se razumije u takve stvari jer nece se samo napraviti od sebe


riješen problem, lockano.....