PDA

Pogledaj cijelu verziju : [POMOC] Internet na laptopu [RIJEŠENO]



Gasttozz
10-07-14, 14:23
nick na forumu:Gasttozz
Pitanje/Problem:Internet na laptopu ne radi bez mreznog kabla
Opis Problema:Dakle imam problem sa internetom na laptopu,jednostavno ne moze raditi bez da nije prikljucen kablom za ruter,kad ga iskapcam i ostavim da bude wireless uglavnom mi veza na laptopu pukne za 2 minute bez obzira sto sam tocno kraj rutera,driveri su svi dobro instalirani,tako da mi stvarno nije jasno u cemu je stvar ??

Trax
10-07-14, 17:35
Probaj na drugom WiFiu, mada je ovo glupo. Al ako je sve dobro instalirano onda ti je problem sa wifi hardwer dijelom, tj nesto prekida ne hvata dobro mozda se gasi, gubi kontakt. U ovom slucaju majstor je tvoje rjesenje.

Gasttozz
10-07-14, 18:47
sumnjam da je do wifi dijela,zato jer je laptop star tek malo vise od mjesec dana,ali mozda jest do drivera,pogledat cu jos jednom za svaki slucaj


Zna mozda jos netko ??

Mate_Stojic
12-07-14, 16:04
Ako neznas pravilno instalirati drivere instaliraj Driver Scanner skeniraj laptop i on ce ti automatski sve drivere skinuti i inslairati i sve ce ti biti ok, do drivera je 100%.

Baustelac
12-07-14, 18:16
Mozda ti blokira laptop wi-fi, pogledaj dobro mrezne postavke, imao sam i ja takav slican problem

Gasttozz
12-07-14, 19:47
Ako neznas pravilno instalirati drivere instaliraj Driver Scanner skeniraj laptop i on ce ti automatski sve drivere skinuti i inslairati i sve ce ti biti ok, do drivera je 100%.


skinuo sam verziju 3.5.0.0 i sad kad pokusam skinuti drivere stalno mi trazi neku registraciju koju trebam platit,kako da to preuzmem besplatno ?

inace laptop je Aus X550V,a network adapter mt7630e 802.11 bgn wifi adapter connection,a procitao sam da je taj network adapter veoma bugovit i da svi imaju problema na njemu

@Baustelac provjerio sam barem 2000 puta i sve je ok !!

Soldo
12-07-14, 20:24
nadji serial key na internetu , na yt ih imas puno samo ukucaj

Mate_Stojic
12-07-14, 23:19
Bas kako je soldo rekao nadji serial , ako ne nađes javi mi se na PM pa cu ti dati, kad ukucavas taj serijal ne smijes raditi copy/paste nego rucno (slovo po slovo broj po broj) ga unjeti

Raza
13-07-14, 10:40
Evo ovdje u Seach upišeš za što želiš key i izbacit će ti ..

http://www.serials.ws/

Gasttozz
13-07-14, 12:57
hvala najljepsa svima ekipa,sad cu pokusat pa cu javit :D

Bronx
13-07-14, 17:48
Do Wi-Fi a u laptopu ili do drivera je :S

Gasttozz
14-07-14, 13:21
eto hvala puno svima,rijesio sam,ipak je na kraju bilo do drivera :S


moze LOCK ovdje !!