PDA

Pogledaj cijelu verziju : [POMOC] Tablet Telefunken TLF TPC 701 [RIJEŠENO]



B.Bently
17-04-14, 23:23
Ime na forumu: <--
Pitanje/Problem: Ovako imam tablet danas ga uzmem za dug od covika i beze i skinem neki program i ugasimi se...
I nako duzeg vremena mi se opet upali i samo bi izbaciva
android.proces.acees tak nes ili proces.android.acces ( U tom smislu nešto.. )
I ja sam odmah postavke i tvornicki ga restarto..

I sad mi nece da upali JEL IMO NEKO PROBLEM ?

Nešto za nadodat: a

Asente
17-04-14, 23:26
Brate tablet ti je los baci ga u kos..

izvadi bateriju vanka par minuta i onda vrati i probja upaliti

B.Bently
17-04-14, 23:28
Ok pokušam to uradit neg ovo je dug pa sad vidim da je smece ali kazu da je dobar i sve :D

Luis_Johnson
18-04-14, 00:11
Odneses u trgovinu tableta i kazes im to i oni ti naprave!

B.Bently
18-04-14, 01:08
Odneses u trgovinu tableta i kazes im to i oni ti naprave!

Hvala ti odnijecu ako je ovo mali kvar :D

Plemeniti
18-04-14, 01:15
Ja ti isto preporucam da se toga rijesis nekako, mimo Ipada i Samsumg tableta jedino Asus i Prestigio imaju neke sanse, a kad ti to pise na ekranu jel imas ikakve opcije di mozes otic ili slicno, ili samo ro pise? Ako ima nesto mozemo na internetu potrazit, ako ne nosi u servis

B.Bently
18-04-14, 01:25
Ovako mah kazu da je dobar procesor i sve cak i od prestigio je bolji po forum komentarima i to :D

Ako se nekom tak deslio onda nek kaze ako ne sutra na popravak ide

Mario_King
18-04-14, 11:03
koji program si skinuo?

B.Bently
18-04-14, 13:31
koji program si skinuo?

Zadnji program sam skino na njemu je TV Player za gledanje televizije i od tada je problem bio :S

Mario_King
18-04-14, 15:23
Settings>Applications>System Applications>Contacts Sync Adapter i stisni Clear Data
ako ne radi onda Settings>Applications>System Applications>Contacts or Settings>Applications>System Applications>Contacts Storage.

B.Bently
18-04-14, 20:49
Settings>Applications>System Applications>Contacts Sync Adapter i stisni Clear Data
ako ne radi onda Settings>Applications>System Applications>Contacts or Settings>Applications>System Applications>Contacts Storage.


Problem neće da mi upali kume :S

ApoLLo
18-04-14, 23:32
Da ti baterija ne valja ? , punil kad ukljucis na punjac?

Mario_King
19-04-14, 13:27
jel imas sd karticu u njemu?

B.Bently
19-04-14, 14:23
Da ti baterija ne valja ? , punil kad ukljucis na punjac?
Kad ukljucim ne :(

B.Bently
19-04-14, 14:24
jel imas sd karticu u njemu?

Nemam 8g je memorija pa nisam stavljo :S

PROBLEM je u tome što neće da upali :S

Mario_King
19-04-14, 15:53
uopce nece upaliti?

Zagi
19-04-14, 21:54
Imam isti tablet tako da bi ti mogao pomoći

Uglavnom,probaj otici kod servisera ili nekaj vec kaj si mislio,ali bateriju nemoj dzaba vaditi van jer to nije mobitel da se lagano izvadi+gubis garanciju otvaranjem

Ako nista bas ne pomogne,savjetovao bih ti da stavis novi android,jer vjerovatno je taj covjek vec nekakve gluposti radio s njime i zato sad ne funkcionira normalno...

By the way,el kad ti je izbacivao taj "proces.android...",el si mogao recimo stisnut "Pricekaj" i "Uredu",el ti je napisao mozda "Ovaj proces ne reagira" tako nekako i onda da stisnes pricekaj ili uredu ?

B.Bently
20-04-14, 02:15
uopce nece upaliti?

Da... nece nikako :s

B.Bently
20-04-14, 02:15
Imam isti tablet tako da bi ti mogao pomoći

Uglavnom,probaj otici kod servisera ili nekaj vec kaj si mislio,ali bateriju nemoj dzaba vaditi van jer to nije mobitel da se lagano izvadi+gubis garanciju otvaranjem

Ako nista bas ne pomogne,savjetovao bih ti da stavis novi android,jer vjerovatno je taj covjek vec nekakve gluposti radio s njime i zato sad ne funkcionira normalno...

By the way,el kad ti je izbacivao taj "proces.android...",el si mogao recimo stisnut "Pricekaj" i "Uredu",el ti je napisao mozda "Ovaj proces ne reagira" tako nekako i onda da stisnes pricekaj ili uredu ?


Ok hvala ti to sam planiro :D