PDA

Pogledaj cijelu verziju : [Pomoc] - FIFA14 radi ali ju ne mogu igrat [NEMA ODGOVORA]



Plemeniti
14-04-14, 16:09
Ime na forumu: Plemeniti
Pitanje/Problem: Dakle FIFA14 mi doslovno raa ne radi, naravno igrica nije orginal ali radila mi je preko pola godine do prije par tjedana, sad ju otvorim i vidim trenutak uvodne spice, i odma mi se zatvori i spusti dole(u ovu traku na dnu radne povrsine)
i kad kliknem da mi se otvori samo se zacrni ekran na trenutak i onda opet
Nešto za nadodat: Probao sam CTRL+ALT+DELETE pa uc u Start Task Manager i onda preko Switch To, ali ista sstvar ko i kad kliknem, preokrenuo sam internet naglavacke nisam nigdje nasao slican problem, reinstalirao sam FIFU i nije radilo, pa sam sve prebacio s Diska D na Disk C ali opet ista stvar, mozda je stvar rezolucije, i po tome sam prckao ali se sve cini u redu..

Mark_Viler
14-04-14, 19:25
Opet izbriši i ponovo instaliraj igricu, ali prije toga nešto.

Update uradi grafičkim driverima, dodaci koje si dobio u instalacionom folderu Fife 14 takođe moraju biti instalirani.

Još jedna stavka poslata na PM..

Mario_King
16-04-14, 11:59
kolko vidim najcesce je problem u antivirus ili firewall programima,pa ih probaj iskljucit dok igras

ako nije u tome problem,instaliraj ovaj program http://www.snapfiles.com/get/deskpins.html
on ti drzi odabrani program/igru uvijek u full screenu

Plemeniti
16-04-14, 13:21
Sve sam pokusao i nije pomoglo, ovaj program sam sad isto skinuo ali ne znam kako da pinam sad FIFU14? Udem u taj PinDesks i onda mi se kursor misa pretvori u zabadacu i trebam pinat kao program ali kad kliknem na ikonu pise You cannot pin desktop

Soldo
16-04-14, 13:28
crack ti bloka microsoft security essentials , udji u njega , idi opcije i odčekiraj "Turn on real-time protection".

Plemeniti
16-04-14, 13:39
Soldo kak da to napravim, daj preciznije upute molim te

Soldo
16-04-14, 16:50
Pa nadjes Microsoft security essentials , udjes u njega -->settings--> i odčekiraj "Turn on real-time protection".

Plemeniti
16-04-14, 17:42
Nisam ja te MSE imao instaliran, sad sam ga skinuo i kad iskljucim taj Turn on real - time protection ista stvar, nista se ne mijenja, ali hvala na prijedlogu

Mario_King
16-04-14, 18:14
jel ti je tako sa svim igrama ili samo sa fifom?

Soldo
16-04-14, 20:59
onda ti nesto drugo blokira crack sto posto, tako je i meni bilo sa PESom i fifom.
imas li kakav antivirus ili nesto tako?

Plemeniti
17-04-14, 13:26
@Mario King
Tako mi je sa FIFAom i PESom, npr. NBA 2K14 mi radi, ali pise na ikoni "Safe mode"

@Soldo
Imam Avast, probao sam ga iskljucit kad idem igrat ali ni to mi ne pomaze

Mario_King
17-04-14, 14:09
probaj sa game boosterom http://www.razerzone.com/gamebooster/

Plemeniti
17-04-14, 18:07
Evo ipak mi radi s ovim Soldinim programom, malo je neprakticno za upalit, jer kad stisnem na FIFU imam doslovno sekundu-dvije dok se ne upali a u to vrijeme trebam kliknut jos dvaput da upalim taj program, ali radi, hvala vam lijep pozdrav!

Moderator, moze lock :)