PDA

Pogledaj cijelu verziju : Slova u PhotoShopu



Los Santos
11-05-13, 21:36
-Problem: Znaci zanima me sledece: na nekoj slici pise CroHerze.com (to dajem primjer) i sad tamo izabran neki font.. e sad,,koja je opcija da ja izbrisem to CroHerze.com i napisem neku svoju rijeci.. npr Hrvatska, ali da ostane isti font,velicina slova,boja itd.,. znaci samo da sadrzaj teksta promjenim(ime,rijec,naziv i sl)..,ali da sve ostalo ostane isto,velicina,font,boja.......
-Kada se problem pojavio: ////
-Slika://///
-Nesto za dodati: Mislim da me razumijete ;) !!! Sto prije odgovorite to bolje za mn.....

Protto
11-05-13, 21:37
pa uzmes isti tool sa kojim pises text i kliknes na text i mijenjas

Paul_Jordan
11-05-13, 22:10
Da al on valjda konta da nade sliku neku na forumu skine, otvori u PS i edita tekst.. To nemos ak nemas .psd file od te slike

Woon
11-05-13, 22:15
paul ti je sve objasnio ako imas .jpg .png ili tako nesto nemozes to uciniti samo .psd onda mozes promjeniti

Paul_Jordan
11-05-13, 22:19
i mos promjenit u .psd samo ako imas font koji je na toj slici, ako nemas font koji je moras ga skinut i onda tek mos edit ako se nevaram

Los Santos
11-05-13, 22:41
Znate zasto pitam ? Zato sto me par likova izradilo na taj fazon.. uslikaju npr ja posaljem IG sms Ee gdje si. i onda oni naciljaju na nebo uslikaju sa F8 i onda odu valjda u PhotoShop i prerade taj tekst i napisu npr. poljubi sestru i sl... ( namjestaju da dobijem ban)...Tako da me zanima kako to rade,,da se upraksam skroz,, pa fino kad opet postave neku sliku,da je ja fino zumiram pa sve pogledam nedosatke i gdje su fulali pa da dokazem da je slika namjestena....

soldato
11-05-13, 23:14
a ovo sto se tice editovanja to si trebao da pitas nekog od psera da objasni adminima da je namjestaljka

posalji adminima ta imena ko ti je namjestao ili meni da ja nesto provjerim