PITANJE: Merge DM i FR ?

DA / NE

U razgovoru sa voditeljima došli smo na ideju ZA ANKETU (što znači da nije sto posto da će se realizovati ovo) da se FR i DM mergaju u jedan mod. Vjerovatno će dosta vas na prvu reći apsolutno ne, ali treba razmisliti dublje a ne površinski ići, da li nam je dobro igrati na jednom modu koji ima tako dosta kvalitetnih stvari ili na dva moda koja ne mogu dobiti šansu za aktivnost jer je dosta stvari zasebno već viđeno?

Moje mišljenje, kao neko ko je igrao na oba servera ali i ne tako dugo kao neki članovi zajednice, jeste da bi ovo bila novina ali ujedno i neka nostalgija sačuvana. Ujedno modovi nisu toliko baš različiti, baziraju se na sličnim stvarima.

Jedino o čemu sam razmišljao da bi vjerovatno izazvalo pometnju kod igrača jesu legende timova na oba servera, za to mogu reći da bi se to sve očuvalo i da tu ne bi došlo da narušavanja, nikom nije u planu oduzeti nekom titulu nečega za šta se borio dugi niz godina.

Neću pametovati toliko jer sumnjam da bi čitali moje romane, ostavit ću ispod prostora da iznesete vaša mišljenja o ovoj temi. Molio bih sve vas da iznesete mišljenje a ne ostavite samo glas, jer bez iskazivanja mišljenja nemamo ništa..

Prije nego krenete išta pisati, pročitajte bar ovu narednu rečenicu.

Dva servera, sličnih karatkeristika (skoro istih), ne mogu zaživjeti u isto vrijeme, dok jedan koji dijeli sve te osobine može !

Hvala svima koji budu učestovovali u anketi, vaša CroHerza.

Kod:
Odabrao sam opciju:
Vaše mišljenje oko ovoga: